• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Фінляндія та Швеція завершили переговори щодо вступу до НАТО
  Опубликовано: 2022-07-05 11:00:26

  Фінляндія та Швеція 4 липня завершили у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі переговори про приєднання до Північноатлантичного альянсу, як це було погоджено минулого тижня лідерами НАТО на їхньому саміті у Мадриді.

  Як зазначається у повідомленні НАТО, обидві країни офіційно підтвердили свою готовність і здатність виконувати політичні, юридичні та військові зобов'язання членства в НАТО.

  Переговори велися між офіційними особами НАТО та представниками Фінляндії та Швеції. Фінську делегацію очолювали міністр закордонних справ Пекка Хаавісто та міністр оборони Антті Кайкконен, шведську – міністр закордонних справ Анн Лінде.

  Зустрічі для кожної країни проходили під головуванням помічника генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Беттіни Каденбах.

  Після завершення переговорів союзники мають підписати протоколи про приєднання Фінляндії та Швеції у штаб-квартирі НАТО вже 5 липня. Після цього протоколи про приєднання будуть відправлені на ратифікацію всім країнам НАТО відповідно до їхніх національних процедур.

  Нагадаємо, що Фінляндія та Швеція були запрошені до НАТО на саміті організації в Іспанії 29 червня. Цьому передувало укладання цими країнами меморандуму з Туреччиною, яка відмовилася від перешкоджання їх вступу до НАТО в обмін на згоду співпрацювати з нею у сфері боротьби з тим, що сама Туреччина називає тероризмом.

  Тимофій Бесп'ятов

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  11 авг, 10:30

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.