• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Вступ Швеції й Фінляндії в НАТО обнулив відмовки для України – Кулеба
  Опубликовано: 2022-07-04 14:45:38

  Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що в найближчій перспективі не варто розраховувати на зміну в позиції НАТО щодо членства України, попри рішення Євросоюзу щодо надання Україні статусу кандидата. Про це він сказав в інтерв'ю LB.ua.

  "Україна так само залишається на треку євроатлантичної інтеграції, але я не бачу потенціалу в найближчій перспективі, щоб НАТО змінило свою позицію подібно до Європейського Союзу і почало робити конкретні речі із забезпечення вступу України в альянс", – сказав Кулеба.

  На його думку, в альянсі було ухвалене неформальне, але стратегічне рішення не бути на передових ролях у підтримці України. Тому навіть допомогу від країн НАТО не треба розцінювати як допомогу від альянсу загалом.

  Водночас Кулеба наголосив, що рішення щодо вступу до НАТО Швеції та Фінляндії фактично обнулило аргументи про те, чому не можна брати Україну в альянс.

  "Нам же казали: "Ми ж не можемо іти вперед на кордон, у нас буде спільний кордон з Росією. Ви чого, це ж Росія, агов, ескалація". Будь ласка, в них скільки тепер дві тисячі кілометрів спільного кордону. [...] Це те, про що ми постійно говорили, що все це вони вигадали просто для того, щоби виправдовувати своє небажання нас інтегрувати", – сказав він.

  "Зрештою, повній інтеграції України в Захід немає більше альтернативи. А Захід – це, зокрема, і Північноатлантичний альянс. Тепер це питання до них. Ви нам розказували одне, тепер Швеція і Фінляндія вступили. Цікаво послухати, як ви тепер будете обґрунтовувати, чому Україну не можна брати", – додав Кулеба.

  Андрей Водяный
   
  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  11 авг, 10:30

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.