• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Шольц відбив закид журналіста про мільярди євро, які Німеччина все ще дає Путіну
  Опубликовано: 2022-07-01 14:00:20

  Німецький канцлер Олаф Шольц відкидає критику, що його уряд нібито не поспішає припиняти імпорт російських енергоносіїв, хоча країна-окупант РФ, яка п'ятий місяць веде повномасштабну війну проти України, отримує за них мільярди євро. Про своє бачення ситуації він розповів CBS News.

  Коли в інтерв'ю мова зайшла про санкції, його запитали про $2 млрд, які Німеччина щомісяця витрачає на російські енергоносії ("приблизно стільки, скільки відправляє на допомогу Україні", зазначили журналісти).

  Шольц заперечує, що Берлін дає російському диктатору Володимиру Путіну вихід з-під санкцій: "Він не може нічого купити на гроші, які отримує від нас, тому що є всі ці санкції на імпорт сучасних технологій і речей, які йому потрібні. Ось що дуже злить [Путіна]".

  Інтерв'юер заперечив, що Кремль може витрачати ці гроші не тільки на Заході, а й в інших країнах, але канцлер уточнив, що "ці гроші постійно зменшуються".

  "Ми розробляємо санкції так, щоб вони нашкодили Путіну, і це те, що ми робимо. Ми зараз робимо справжні інвестиції у технології, трубопроводи, порти. І я знаю, що є люди, які іноді думають, що коли ви ухвалили рішення сьогодні вдень, наступного ранку у вас є порт і 40-кілометровий трубопровід... У реальному житті так не буває", – підсумував глава німецького уряду.

  Евгений Пилипенко

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  11 авг, 10:30

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.