• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • З IT-галузі у світі за місяць звільнили не менше 16 тисяч людей — які компанії вже скорочують співробітників
  Опубликовано: 2022-06-01 09:45:13

  Незважаючи на низький рівень безробіття в IT-галузі, а також високий попит роботодавців на всі види технічних навичок, десятки IT-компаній у світі за останні тижні оголосили про звільнення. Інші ж оголосили про уповільнення темпів найму, принаймні до кінця 2022 року.

  Про це пише Highload з посиланням на дані Protocol.

  Засновники та інвестори готуються до того, що вже схоже на економічний спад і, можливо, рецесію. Минулого тижня Y Combinator розіслав засновникам своїх портфелів електронного листа, в якому попередив їх про необхідність «готуватися до гіршого». Акселератор стартапів попередив, що спад, швидше за все, найбільше торкнеться:
  міжнародні компанії;
  підприємства з великою кількістю активів;
  низькомаржинальні компанії;
  hardtech та інші галузі та компанії з високим рівнем втрат та тривалим часом виходу на прибуток.

  Великі IT-компанії, включаючи Meta, Salesforce, Twitter і Netflix, також нещодавно оголосили про замороження найму або звільнення в умовах скорочення витрат і зростаючої інфляції в поєднанні з ведмежим ринком, що насувається, і підвищенням процентних ставок.

  Засновники IT-галузі (Microsoft), компанії в сегменті соціальних мереж (Snap) та криптовалют (Coinbase) не оголошували про скорочення штатів, але уповільнили набір співробітників після незадовільних квартальних результатів.

  IT-компанії, які уповільнили або заморозили наймання
  Хоча великим компаніям не довелося проводити радикальні скорочення, деякі з них уповільнили або заморозили прийом на роботу, посилаючись на невтішні доходи і технологічний сектор, що похитнувся в цілому. Багато з цих уповільнень найму, наприклад, Microsoft, стосуються конкретних відділів, а не всієї компанії. Ось які компанії уповільнили чи заморозили найм:
  Microsoft;
  Lyft;
  Snap;
  Uber;
  Coinbase;
  Salesforce;
  Мета (Facebook);
  Twitter.

  Звільнення варіювалися від точкових до, у найгірших випадках, масових звільнень, які проводили за допомогою безособових відеоповідомлень. Краудсорсинговий сервіс відстеження звільнень в IT-компаніях Layoffs.fyi зафіксував 60 компаній, у яких за останній місяць відбулися звільнення, при цьому було звільнено понад 16 тисяч працівників. Ось у яких компаніях і скільки людей було скорочено:
  Lacework — 20% (з понад 1000);
  Gorillas — близько 300;
  PayPal — понад 80;
  Bolt — понад 100;
  Карвана — 2500;
  ClickUp — 7%;
  Klarna — 10% з приблизно 5000;
  Cameo — 87;
  Robinhood — 150;
  Netflix — 150 співробітників.

  Інф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.