• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Фахівці назвали серйозні хвороби, які можна визначити за станом очей
  Опубликовано: 2022-05-26 08:08:54

  Захворювання, які можна визначити по очах.

  Очі людини — це не лише «дзеркало душі», але і, як виявилося, індикатор нашого здоров’я. За станом здоров’я очей можна визначити, яка недуга розвивається в організмі, інформує Ukr.Media.

  Гіпертонія

  Підвищення тиску призводить до збільшення вен на сітківці і звуження артерій. Людина ще тривалий час може не відчувати зміни тиску, а судини очей вже зазнали ряд змін. Саме з цієї причини регулярні візити до офтальмолога допоможуть розпізнати захворювання на ранніх етапах розвитку.

  Діабет

  Хронічне підвищення рівня глюкози призводить до пошкодження кровоносних судин очей. Виявляється це у вигляді дрібних опуклостей і точкових крововиливів на сітківці. Таке ураження очей носить назву діабетична ретинопатія. Даний стан потребує суворої корекції рівня цукру в крові, інакше можна осліпнути.

  Ревматизм. Герпес. Туберкульоз

  Найчастіше про розвиток даних захворювань попереджає підвищена сухість очей і їх почервоніння.

  Захворювання печінки

  У даному разі білок очей набуває жовтуватого забарвлення. Причина появи жовтого кольору криється в підвищеному викиді в кров з печінки білірубіну.

  Пухлина мозку

  Під час перевірки зору лікар може виявити таку недугу, як набряк зорового нерва. Цей грізний симптом є частим супутником пухлини мозку, і з’являється задовго до прояву основного захворювання.

  Меланома

  Про це захворювання може попередити поява чорних крапок на очах, а так само зміна їх кольору.

  Хвороби шлунково-кишкового тракту

  Часта поява на очах висипань (ячменю) може розповісти як про зниження імунітету, так і про проблеми з шлунково-кишковим трактом.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.