• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Боррель назвав війну в Україні сигналом для ЄС до об'єднання армій
  Опубликовано: 2022-05-23 17:00:57

  Голова зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель вважає, що напад Росії на Україну має стати сигналом для Євросоюзу до об'єднання зусиль в оборонній сфері. "Нам потрібні сучасні та оперативно сумісні європейські збройні сили", – йдеться у щотижневому блозі Борреля.

  Він пише, що протягом останніх тижнів багато країн-членів Євросоюзу оголосили про намір збільшити витрати на оборону. "Але важливо, щоб вони витрачали не тільки більше, але й разом, щоб запобігти подальшій фрагментації. Якщо кожна держава збільшить видатки на оборону, помноживши на ікс свої поточні витрати та інвестуючи їх самостійно без європейської координації, результатом стане, швидше за все, марна трата грошей", – заявив Боррель.

  За словами Борреля, план країн ЄС має полягати у роботі над боєготовністю сил оборони, зокрема над поповненням запасів, які значно скоротилися в результаті надання допомоги Україні, та збільшенням кількості озброєнь. Він вважає, що країни ЄС мають почати спільну роботу над розробкою основних бойових танків, оборонних систем A2/AD та систем оповіщення про обстановку в космосі.

  Він заявив, що Єврокомісія планує створити робочу групу для підтримки короткострокових потреб у закупівлях і заохочуватиме країни-члени до спільних закупівель.

  "Настав час просувати європейську оборону. Нам потрібно зміцнити європейську оборонно-промислову базу та працювати над необхідним воєнним потенціалом. Щоб мати можливість збільшити нашу військову спроможність до захисту, зробити НАТО сильнішим і краще підтримувати наших партнерів, коли це необхідно", – завив Боррель.

  Андрей Водяный

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.