• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • «Ви не самотні». Джонсон написав відкритого листа дітям України
  Опубликовано: 2022-05-23 14:30:41

  Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритого листа дітям України, в якому запевнив їх, що вони не є самотніми. Про це повідомляє Sky News.

  "Ми у Великій Британії ніколи про вас не забудемо", – написав Джонсон українським дітям, назвавши їх зразком для наслідування для дітей та дорослих у всьому світі.

  Він написав, що "у будь-який інший рік такі діти, як ви, вибігали б із будинків та шкіл, щоб пограти з друзями, поганяти у футбол… просто насолодитися тим, що має бути унікально безтурботним часом у вашому житті... Звичайно, зараз не якийсь інший рік".

  Джонсон попросив українських дітей пам'ятати про дві речі.

  По-перше, про те, що вони повинні пишатися "своєю країною, своїми батьками, своїми сім'ями та своїми солдатами, і найбільше пишатися собою".

  "Багато хто з вас бачили або пережили те, свідком чого не повинна бути жодна дитина", – йдеться у листі.

  "Однак щодня українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи, я не можу вигадати кращого прикладу для наслідування для дітей та дорослих у всьому світі".

  "А по-друге, ви не самотні, – додав Джонсон. – Можливо ви розлучені зі своїми друзями, але у вас є мільйони інших людей у всьому світі".

  "Тут, у Сполученому Королівстві, ми підіймаємо українські прапори над нашими будинками, офісами, церквами, магазинами та ігровими майданчиками, навіть над моїм власним дахом на Даунінг-стріт, де вікна заповнені соняшниками, намальованими британськими дітьми.

  Наші діти малюють ваш прапор у своїх класах і роблять сині та жовті браслети на підтримку вашої країни.

  Я вірю, як і ваш президент, що Україна виграє цю війну. Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися у свої будинки, у свої школи, у свої сім'ї.

  Наталия Медведева

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.