• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Експерти визначили, що погіршенню здоров’я у людей сприяють сварки у родині
  Опубликовано: 2022-05-21 07:24:35

  Родинні сварки здатні погіршувати здоров’я людей.

  Напевно слова прислів’я «Милі сваряться — тільки тішаться» — відомі багатьом. Однак не усі знають, що часті сварки можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям у обох партнерів. Про це нещодавно повідомили експерти з Університету Джорджії, інформує Ukr.Media.

  До таких висновків експерти прийшли, провівши дослідження життя 250 сімейних пар, які перебували більше 20 років у шлюбі. По-перше, дослідники з’ясували, що пари, які регулярно сварилися на початковому етапі створення родини, потім продовжили сварки протягом усього періоду спільного проживання.

  По-друге, люди, що постійно сварилися, найчастіше відчували себе самотніми. Це почуття супроводжувалося погіршенням показників фізичного здоров’я.

  «Проведений порівняльний аналіз стану здоров’я пар, які перебувають у шлюбі і постійно сваряться, показав значне погіршення здоров’я у порівнянні з парами, що живуть у коханні та злагоді», — повідомила авторка проекту Кетрін Уокер О’Ніл з Коледжу сімейних і споживчих наук Університету Джорджії.

  На думку експерта, більш раннє втручання і зниження кількості конфліктів між подружжям допоможе попередити розвиток проблем зі здоров’ям у майбутньому.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.