• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • За крок до мрії: в чому особливість розробки проекту будинку
  Опубликовано: 2022-05-18 20:37:14

  За крок до мрії: в чому особливість розробки проекту будинку

  Проектування будинку – нелегкий процес. Однак до нього варто підходити уважно і ретельно. Адже кінцевий результат передбачає не лише  гарне планування кімнат, а й грамотне розподілення комунікацій та міцність конструкції. Не менш важливо вкластися в бюджет замовника.

  Компанія «DOM4M» https://dom4m.com.ua/ пропонує сучасні, безпечні, продумані до найменших деталей проекти. За 6 років роботи спеціалісти компанії розробили понад 3000 проектів будівель для різних потреб. Також можна замовити унікальний авторський проект, в якому буде враховано всі ваші побажання.

  В чому особливість процесу проектування

  Складання проекту проходить у декілька етапів. Так, все починається із задуму замовника. Він повинен якомога детальніше описати, яким він бачить свій майбутній будинок – невеликий заміський котедж чи просторий будинок для постійного проживання всієї сім’ї.

  На цьому етапі замовник висловлює всі свої мрії та бажання. А розробник проекту розповідає, що і як можна втілити в життя. На цьому етапі рано говорити про кількість будівельних матеріалів чи розташування комунікацій.

  Наступний етап – розробка архітектурного план проекту будинку. Архітектор створює віртуальний будинок. В індивідуальному проекті вказують, планування кімнат, особливості дизайну фасадів. На цьому етапі важливо з’ясувати всі деталі і нюанси. Адже замовники часто звертають увагу лише на на креслення або комп’ютерний макет майбутнього будинку.

  Третій етап передбачає створення будівельного проекту. Вам можуть показати план і розрізи фундаменту, особливості проведення комунікацій. Якщо під час підготовки проекту допущено помилки, то під час будівництва можуть виникнути проблеми. Тому краще довірити проектування дому вашої мрії професіоналам. Це зекономить час, гроші та нерви. А результат приємно вразить.

  Проектування будинків компанією «DOM4M»

  Компанія «DOM4M»  займається проектуванням вже понад 6 років. За цей час реалізовано успішні проекти не тільки в Україні, але в Казахстані, Білорусії.

  Всі заявки опрацьовуються у стислі терміни, і це не впливає на якість проектів. Навіть дуже вимогливі замовники будуть задоволені результатом. Ціна проектів є доступною, часто бувають акції і знижки. Для клієнтів можливі різні способи оплати.

  Детальніше можна дізнатися на сайті компанії, тут є зручні фільтри для швидкого пошуку. Команда «DOM4M»   готова втілити ваші найсміливіші ідеї!

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.