• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • США починають збирати докази воєнних злочинів Росії в Україні
  Опубликовано: 2022-05-18 15:30:22

  Державний департамент США оголосив про відкриття нової програми – Conflict Observatory – зі збору, аналізу та широкого поширення доказів скоєних Росією воєнних злочинів та інших злодіянь в Україні. Про це повідомляє сайт Держдепартаменту.

  Програма включає документування, перевірку та розповсюдження свідоцтв із відкритих джерел про злочини російських військ у розв'язаній Путіним війні в Україні, йдеться у повідомленні.

  Conflict Observatory аналізуватиме та зберігатиме загальнодоступну та комерційно доступну інформацію, включно з супутниковими знімками та інформацією, що розповсюджується через соціальні мережі, для використання її в майбутніх цивільних та кримінальних судових процесах.

  На програму виділяється $6 млн, а у майбутньому фінансування надходитиме від Європейської ініціативи демократичної стійкості (EDRI). У березні Білий дім оголосив про надання EDRI $320 млн для програм в Україні.

  "Нова програма є частиною низки зусиль уряду США як на національному, так і на міжнародному рівні, спрямованих на забезпечення відповідальності за жахливі дії Росії", – йдеться у заяві Держдепартаменту.

  Conflict Observatory є спільним проєктом Esri, провідної компанії в галузі географічних інформаційних систем, Лабораторії гуманітарних досліджень Єльського університету, Смітсонівської ініціативи з порятунку культури та PlanetScape Ai.

  Звіти та аналізи програми будуть доступні онлайн на вебсайті ConflictObservatory.org.

  "Conflict Observatory — це ще одна демонстрація непохитної підтримки Сполученими Штатами народу України, який доблесно захищає свою країну та свою свободу у відповідь на навмисну, невиправдану та неспровоковану війну президента Путіна", – заявляють у Держдепартаменті.

  Роман Брыль

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.