• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Лікарі розповіли про наслідки перекусів за кілька годин до сну
  Опубликовано: 2022-05-16 14:48:01

  Лікарі назвали наслідки перекусів перед сном і їжі в нічний час. За словами фахівців з США, через вживання їжі перед відпочинком можуть початися зміни в роботі організму, інформує Ukr.Media.

  В ході дослідження фахівці запропонували добровольцям харчуватися за суворим графіком протягом двох місяців. У період з 8 до 19 години вони повинні були їсти тричі і двічі робити перекушування. Через 8 тижнів графік вживання їжі змінювався. Тепер випробовувані повинні були їсти з 12 до 23 години. Між двома етапами експерименту була витримана пауза в 15 днів, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

  В результаті вдалося встановити, що час останнього приймання їжі перед сном визначає стан організму. Йдеться не лише про обмін речовин, що позначається на виробленні жирових відкладень, а й загальних функціях органів. Коли людина їсть у вечірній час, то під час сну процес синтезу гормонів починає змінюватися. Зокрема, інсулін виробляється в меншому обсязі, що призводить до надлишку глюкози в організмі.

  При пізньому харчуванні з’являються збої у виробленні лептину і греліну. Вони надають прямий вплив на відчуття ситості. Через їх нестачу людина може відчувати голод навіть після щільного обіду. За словами фахівців, необхідно дотримуватися першого варіанту графіка харчування з трьома прийманнями їжі з 8 до 19 години.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.