• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Швеція офіційно ухвалила рішення про подання заявки на членство в НАТО
  Опубликовано: 2022-05-16 10:15:53

  Соціал-демократична партія Швеції підтримала вступ країни до НАТО. Заявку на вступ до альянсу планують подати 17 травня.

  Як повідомили у правлячій партії країни, сьогодні, 15 травня, відбулося засідання, на якому було ухвалено рішення підтримати подання Швецією заявки на вступ до Північноатлантичного Альянсу.

  "Соціал-демократи добиватимуться того, щоб Швеція, у разі схвалення заявки НАТО, висловила односторонні застереження проти розміщення ядерної зброї та постійних баз на шведській території", - наголошується у релізі.

  Шведська влада планує подати заявку на вступ до альянсу 17 травня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

  Водночас, глава МЗС Швеції Енн Лінде прокоментувала рішення на вступ країни до НАТО.

  "Сьогодні Шведська соціал-демократична партія ухвалила історичне рішення сказати "так" і подати заявку на членство в оборонному альянсі НАТО. Російське вторгнення в Україну погіршило ситуацію з безпекою Швеції та Європи загалом", - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, Фінляндія та Швеція можуть вступити до НАТО вже цього літа. Вашингтон робить ставку на цей крок, що розширить кількість членів альянсу з 30 до 32.

  Зокрема, 15 травня партія соціал-демократів, що править у Швеції, була готова виступити із заявою про вступ країни до Організації північноатлантичного договору (НАТО).

  Анастасія Дєдковська

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.