• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Вчені розповіли, як тиша впливає на концентрацію уваги
  Опубликовано: 2022-05-16 08:48:25

  Фоновий шум став невіддільною частиною життя людини, тому що всілякі звуки присутні всюди і завжди. Зовнішній шум шкідливий для здоров’я, тому при кожній можливості рекомендується «слухати» тишу, інформує Ukr.Media.

  Тиша допоможе зняти стрес і напругу

  Сучасний спосіб життя людей передбачає великі фізичні та емоційні навантаження. Ситуацію посилює цифровий шум. Все це стрес для організму, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

  Регулярне перевантаження, робота на знос, конфлікти з іншими людьми, які точно також страждають від шаленого ритму життя, — все це веде до безсоння, дратівливості, безпричинного страху і паніки, проблем з серцем і підвищення артеріального тиску.

  Вирішити проблему найпростіше тишею

  Вчені давно довели, що від свідомого усамітнення на короткий термін більше користі ніж від розслаблюючої музики і теплої ванни.

  Важливий момент: повна тиша, коли відключений телефон, телевізор і будь-які існуючі гаджети.

  Саме так можна швидко і ефективно знизити наслідки стресу, зняти загальну напругу і взяти себе в руки. У тиші легше зібратися з думками і прийняти правильне рішення.

  Як тиша впливає на концентрацію уваги людини

  Якщо має бути «мозковий штурм», потрібно виконати квартальний звіт або виникла необхідність в отриманні повної віддачі мозку, то все це можливо лише за умови повної тиші.

  Коли людину постійно відволікають від власних роздумів сторонні звуки, то виникають проблеми з концентрацією уваги.

  Є дані, що від такого «пресингу» страждає кора головного мозку, не справляючись з навантаженням. Вихід є — усамітнитися, відсторонившись від фонового шуму на час.

  Медики радять знаходити час для піших прогулянок і виїздів за місто на природу, де панує природна тиша, що навіває спокій.

  Такі моменти стануть найкращим методом «перезавантаження» мозку, розслаблять нервову систему, яка постійно перебуває в напрузі, і стануть теплими спогадами, що зігріють душу у важкі дні.

  Доведено, що 2 години повної тиші благотворно впливають на сіру речовину: утворюються нові нейронні зв’язки.

  Так можна зміцнити пам’ять, і поліпшити настрій і самопочуття. Тиша показана пацієнтам з хворобою Альцгеймера і депресією.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.