Вчені розповіли, як тиша впливає на концентрацію уваги

16 май, 08:48

Фоновий шум став невіддільною частиною життя людини, тому що всілякі звуки присутні всюди і завжди. Зовнішній шум шкідливий для здоров’я, тому при кожній можливості рекомендується «слухати» тишу, інформує Ukr.Media.

Тиша допоможе зняти стрес і напругу

Сучасний спосіб життя людей передбачає великі фізичні та емоційні навантаження. Ситуацію посилює цифровий шум. Все це стрес для організму, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

Регулярне перевантаження, робота на знос, конфлікти з іншими людьми, які точно також страждають від шаленого ритму життя, — все це веде до безсоння, дратівливості, безпричинного страху і паніки, проблем з серцем і підвищення артеріального тиску.

Вирішити проблему найпростіше тишею

Вчені давно довели, що від свідомого усамітнення на короткий термін більше користі ніж від розслаблюючої музики і теплої ванни.

Важливий момент: повна тиша, коли відключений телефон, телевізор і будь-які існуючі гаджети.

Саме так можна швидко і ефективно знизити наслідки стресу, зняти загальну напругу і взяти себе в руки. У тиші легше зібратися з думками і прийняти правильне рішення.

Як тиша впливає на концентрацію уваги людини

Якщо має бути «мозковий штурм», потрібно виконати квартальний звіт або виникла необхідність в отриманні повної віддачі мозку, то все це можливо лише за умови повної тиші.

Коли людину постійно відволікають від власних роздумів сторонні звуки, то виникають проблеми з концентрацією уваги.

Є дані, що від такого «пресингу» страждає кора головного мозку, не справляючись з навантаженням. Вихід є — усамітнитися, відсторонившись від фонового шуму на час.

Медики радять знаходити час для піших прогулянок і виїздів за місто на природу, де панує природна тиша, що навіває спокій.

Такі моменти стануть найкращим методом «перезавантаження» мозку, розслаблять нервову систему, яка постійно перебуває в напрузі, і стануть теплими спогадами, що зігріють душу у важкі дні.

Доведено, що 2 години повної тиші благотворно впливають на сіру речовину: утворюються нові нейронні зв’язки.

Так можна зміцнити пам’ять, і поліпшити настрій і самопочуття. Тиша показана пацієнтам з хворобою Альцгеймера і депресією.

aspekty.net


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/525559.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua