• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Польщі вже знайшли роботу рекордне число українців
  Опубликовано: 2022-05-09 17:00:52

  Легально працевлаштувалися вже 100 тисяч біженців.

  Українські біженці в Польщі прагнуть вийти на роботу – за даними уряду, офіційно працевлаштувалися вже 100 000 українців, які зареєструвалися в статусі тимчасового захисту.

  TRAVEL РБК-Україна повідомляє про це з посиланням на "Польське радіо".

  Працювати легально почав кожен четвертий українець працездатного віку, який зареєструвався в базі даних "PESEL" після 24 лютого.

  "Явище світового значення, коли мова йде про біженців"
  Реєстрація в базі даних "PESEL" (аналог українського ідентифікаційного номера платника податків) в Польщі для українських біженців почалася з 16 березня. Відтоді цей номер зі статусом "Україна", що дає право на легальне працевлаштування, отримали вже понад 400 тисяч наших співгромадян працездатного віку. Багато з них вже влаштувалися на роботу.

  Кожен четвертий працездатний біженець з цієї бази даних вже став незалежним. Про це заявив уповноважений уряду у справах біженців Павел Шефернакер.

  "Наприклад, у Польщі легально працює понад 100 тисяч осіб з тих, хто приїхали до Польщі, а в базі даних PESEL є понад 400 тисяч осіб працездатного віку. Тобто кожен четвертий біженець працездатного віку почав працювати. Це явище світового значення, коли мова йде про біженців. Такого не було ніде", - сказав чиновник.

  Українці намагаються самостійно орендувати житло
  Багато біженців намагаються самостійно орендувати житло, хоча в країні вистачає варіантів безкоштовного розміщення - від місць в загальних таборах до житла, яке пропонують самі поляки: в сім'ях або окремих будинках, квартирах.

  За словами Павла Шефернакера, в різних типах центрів державних компаній, уряду та місцевого самоврядування є ще резерв на кілька десятків тисяч місць, де можна розмістити біженців.

  До слова, у зв'язку з масовим поверненням українців додому все більше звільняється місць і в приватних будинках поляків, а також в різних базах відпочинку.

  "Такого не було ніде". У Польщі вже знайшли роботу рекордне число українцівФото: Пункт допомоги з безкоштовним житлом на вокзалі в Кракові (РБК-Україна)

  Тим часом, Польща поки не отримала від Європейського Союзу жодних коштів, які можна було б використовувати для допомоги біженцям з України, додав уповноважений уряду у справах біженців з України.

  ОЛЬГА МАДЖУМДАР

  Інф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.