• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Угорщина назвала умову для підтримки вступу України до НАТО
  Опубликовано: 2022-01-20 17:30:03

  Угорщина підтримає вступ України до НАТО, якщо вона позбудеться недоліків, пов'язаних з дотриманням прав етнічних угорців. Зокрема, з правом на освіту рідною мовою.

  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто для ТАСС.

  "Українцям треба провести ряд серйозних змін, якщо вони серйозно думають про євроатлантичну інтеграцію. Про одну таку сферу я скажу конкретно: це повага прав національних меншин, тому що в України тут багато недоліків", - зазначив він.

  За його словами, Будапешт не задоволений ситуацією з правами етнічних угорців в Україні.

  "Їх права на освіту рідною мовою, на її використання в адміністрації, в культурі і релігії порушуються. Закон, який забороняє особам з подвійним громадянством займати громадські посади, є антидемократичним. Ми розуміємо, з якими викликами стикається Україна, її боротьбу за суверенітет і територіальну цілісність, але ми ніколи не приймемо такого підходу до національних меншин", - додав Сійярто.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Угорщина продовжить блокувати інтеграцію України до НАТО через мовний закон, який позбавляє етнічних угорців права на навчання в старших класах рідною мовою.

  У президента України Володимира Зеленського говорили, що готують "джентельменську угоду" з Будапештом з цього приводу.

  СЕРГЕЙ НОВИКОВ
   
  Инф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.