• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • BNP Paribas залишає США: продає бізнес за $16 млрд
  Опубликовано: 2021-12-21 15:30:40

  Французький BNP Paribas оголосив про продаж свого підрозділу в США – Bank of the West – канадському Bank of Montreal Financial Group (ВМО) за $16,3 млрд. Про це повідомляє агентство Reuters.

  Виручені кошти BNP Paribas направить на викуп своїх акцій і подальше розширення у Європі. За останні два роки французька група викупила основні інвестиційні та брокерські активи у Deutsche Bank і Credit Suisse, нагадують в агентстві.

  BNP Paribas став третім великим європейським банком, який згорнув свою діяльність у США за останні два роки. У 2020 році BBVA продала значну частину своїх американських активів холдинговій компанії PNC, у 2021 році подібний продаж здійснив HSBC.

  BNP Paribas купив Bank of the West у 1979 році, і цей підрозділ став його найбільшим бізнесом за межами Європи.

  У свою чергу, Bank of Montreal заявив, що це придбання залучить 1,8 млн нових клієнтів і розширить мережу 514 відділеннями в США.

  Великі канадські банки мають обмежену можливість розширення в межах країни, у зв'язку з чим шукають варіанти у Сполучених Штатах.

  Bank of Montreal – четвертий найбільший банк у Канаді. На американський підрозділ банку припадає близько 38% його виторгу.

  Bank of the West працює у комерційному сегменті та сфері споживчого банкінгу, а також здійснює спеціалізовані фінансові операції. Загальний обсяг депозитів банку становить близько $89 млрд, активів – $105 млрд.

  Роман Брыль

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.