• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Білорусі хочуть ухвалити закон про іноземних агентів
  Опубликовано: 2021-02-16 16:30:50

  Навесні цього року в Білорусі може з'явитися законопроект про іноземних агентів. Депутати вже почали розробку відповідного закону, повідомляє УНН з посиланням на Белсат.

  Деталі

  Олег Гайдукевич, голова Ліберально-демократичної партії і депутат Палати представників парламенту Білорусі під час виступу на Загальнобілоруських народних зборах заявив, що в країні необхідно розробити і прийняти закон про іноземних агентів. Пізніше політик повідомив, що відповідна робота почалася і в Палаті представників.

  “Закон про іноземних агентів буде розглянуто, переконаний, вже на весняній сесії. Чи встигнемо. Відповідна робота вже почалася”, - повідомив Гайдукевич.

  До речі

  Закон про іноземних агентів був прийнятий в Росії в 2012 році. Перш за все він торкнувся діяльності некомерційних організацій. Законодавство зобов’язує НКО, які займаються політичною діяльністю та отримують закордонне фінансування, реєструватися в якості “іноземних агентів”. НКО повинні вказувати на це, наприклад, на своєму сайті і регулярно звітувати про своє фінансове становище.

  У 2014 році в РФ набув чинності закон, що забороняє російським партіям здійснювати операції з іноземними державами, міжнародними організаціями та громадськими рухами, які виконують функцію іноземного агента НКО, а також російськими юрособами з іноземною участю більше 30% статутного капіталу.

  В Україні подібне законодавство діяло в 2014 році, проте втратило силу.

  Тетяна Юдіна

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.