• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У МОЗ повідомили про підготовку до цьогорічної закупівлі ліків
  Опубликовано: 2021-01-14 18:00:06

  Від початку 2021 року Міністерство охорони здоров'я почало роботу над документами для старту централізованої закупівлі ліків. Про це під час брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров'я України Світлана Шаталова, повідомляє кореспондент УНН.

  “З найперших днів нового 2021 року ми розпочали роботу над нормативними документами для найшвидшого старту цьогоріч централізованої закупівлі ліків. Так, вже затверджено номенклатуру, визначено напрямки за нозологіями. Зокрема, 6 програм планується до включення до складу тарифів та будуть профінансовані Національною службою здоров'я кожній лікарні, яка буде надавати відповідний вид медичної допомоги. Це ті програми медичних і централізованих закупівель, що передбачали придбання ліків для надання послуг за пріоритетними тарифами. Це такі напрямки, як гемолітична хвороба новонароджених, дихальні розлади новонароджених, кровотечі, перитонеодіаліз й дитячий діалізи, а також ліки для серцево-судинних захворювань”, - відзначила Шаталова.

  Заступниця Степанова також зазначила, що додатково було ухвалено узгоджене рішення передати для індивідуальних закупівель реагенти за програмою “Дитяча онкологія”.

  “Оскільки специфічне лабораторне обладнання вимагає від закупівельників роботи з великою кількістю номенклатури, у той же час, коли ми маємо невеликі кількості товарів з короткими термінами використання та необхідність системності та ритмічності поставок. Національна спеціалізована дитяча лікарня “Охматдит” та відділення онкогематології Національного інституту раку отримують необхідний фінансовий ресурс для цих закупівель з централізованої програми. Крім того, рішенням постійної робочої групи з питань супроводу закупівель лікарських засобів та медичних виробів, розширено перелік напрямків Державного підприємства “Медичні закупівлі України”, - відзначила посадовиця.

  За її словами, відтепер підприємство здійснюватиме закупівлі для таких напрямків, як:

  замісна підтримуюча терапія;
  орфанні метаболічні захворювання;
  імунобіологічні препарати від хвороб, які супроводжуються високим рівнем летальності, муковісцидозу, первинних імунодефіцитів, ліків для лікування туберкульозу, ювенільного ревматоїдного артриту.

  “Міністерство охорони здоров'я свідомо переймається розвитком підприємства в сфері управління, передаючи додаткові напрямки для закупівель”, - наголосила Шаталова.

  Нагадаємо, що через дописи глави державного підприємства "Медичні закупівлі" Арсена Жумаділова найближчим часом МОЗ планує змінити компанію, яка в Україні буде займатися закупівлею вакцин від коронавірусу.

  Віталій Журак

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.