• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • МОН: 902 вчителі пройшли сертифікацію, вони отримають 20% надбавки до зарплати
  Опубликовано: 2020-12-04 15:00:07

  Як повідомив під час брифінгу 3 грудня т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, на участь у сертифікації подали заявки 1711 вчителів.

  За даними МОН, сертифікація передбачає:

  оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом їх незалежного тестування;
  самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності;
  експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їхньої роботи.

  Шкарлет зазначив, що у першому етапі взяли участь 1552 педагоги. За результатами тестування до участі в наступному етапі допустили 1045 вчителів.

  Після цього Державна служба якості освіти вивчила анкети самооцінювання і допустила до третього етапу 1040 вчителів.

  Він додав, що строки проведення третього етапу – вивчення практичного досвіду роботи змінили через карантин і пандемію COVID-19 та дистанційно проводили 1132 експерти. Воно передбачало оцінювання 10 професійних компетентностей, які розкривалися через 25 показників.

  Основними методами збирання інформації були:

  анкетування директора та заступника директора школи, а також керівника методичного об’єднання, до якого входить учасник сертифікації;
  інтерв’ю з учасником сертифікації за орієнтовним переліком питань;
  аналіз і розв’язування учасником сертифікації педагогічних ситуацій (кейс-завдання). Вчителі могли з ними ознайомитися завчасно.

  "Педагоги, які успішно пройшли сертифікацію, отримають 20% надбавку до заробітної плати. Крім того, успішне проходження сертифікації зараховується також як проходження чергової або позачергової атестації педагогічним працівником, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання", – повідомив Шкарлет.

  Яна Жмурко

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.