• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Європарламент вимагає від ЄС розслідування злочинів та санкцій щодо влади Білорусі
  Опубликовано: 2020-12-02 16:30:08

  Депутати Європарламенту закликали до міжнародного розслідування злочинів, скоєних білоруською владою, і введенню глобального режиму санкцій. Про це після дебатів щодо ситуації в Білорусі, які пройшли у вівторок, повідомляє пресслужба Європарламенту, передає УНН.

  Під час дебатів була представлена доповідь ОБСЄ про ситуацію в Білорусі “після сфальсифікованих президентських виборів 9 серпня”. Перед євродепутатами виступила спецдоповідач ООН по ситуації з правами людини в Білорусі Анаіс Марін.

  “Більшість учасників підкреслили необхідність того, щоб ЄС продовжував наполягати на міжнародному розслідуванні злочинів, скоєних білоруською державою, та створити та підтримати нові механізми допомоги потерпілим у кримінальних провадженнях у співпраці з експертами з міжнародного права. Вони також закликали ЄС почати переходити від слів до дій, у тому числі, нарешті, запровадити глобальний режим санкцій щодо прав людини, щоб накласти санкції на окремих винних у Білорусі. Усі представники режиму, відповідальні за тяжкі злочини, повинні бути притягнуті до відповідальності”, — йдеться в заяві депутатів Європарламенту.

  Члени Європарламенту також закликали владу Білорусі почати співпрацювати з міжнародними представниками та організаціями, такими як ОБСЄ та Спеціальний доповідач ООН.

  Як повідомляв УНН, лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановська оголосила про запуск інтернет-платформи Єдина книга реєстрації злочинів для порушення кримінальних справ стосовно дій білоруських силовиків проти мирних протестувальників.

  Наталія Затуливітер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.