• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Київстар запустив платформу для роботи з даними: Відкритий Телеком
  Опубликовано: 2020-10-13 15:39:30

  Відкритий Телеком від Київстар є платформою,  яка дає доступ до API-продуктів та консолідованих статистичних даних оператора, а також необхідні елементи для їх інтеграції з бізнесом.

  API від Київстар дозволяють використовувати можливості оператора для розробки нових продуктів, створення додатків, автоматизації бізнес процесів. З Відкритим Телекомом бізнес може швидко протестувати гіпотези щодо нових продуктів або процесів та покращити існуючі.  Зараз на платформі доступні перші 4 цифрові (API) продукти: програмовані SMS, Viber-розсилки, фінансовий скоринг та перевірка IMSI. Перелік доступних API буде поступово розширюватись, оскільки зараз портал працює в режимі закритої Бета-версії.
   
  «Київстар стає продуктовою компанією та розвиває відповідну культуру всередині. Наша команда за один рік виросла в три рази, до 150 чоловік, та запропонувала ринку нові продукти. Відкритий Телеком є одним з них. Ця ініціатива демонструє наміри компанії відкривати наші можливості та рішення відповідно до  запитів ринку та партнерів», - коментує Михайло Нестор, директор з розробки діджитал продуктів компанії Київстар.
  Щоб скористатися послугами Відкритого Телекому необхідно:

  Зареєструватися на порталі та отримати доступ до тестового середовища (зараз це заявка для раннього доступу)
  Подати заявку на верифікацію. Вона не вимагає будь-якої конфіденційної інформації про бізнес, адже всі дані, які потрібні для початку верифікації, є відкритими.

  Після підтвердження верифікації облікового запису зі сторони оператора, можна розпочати користування продуктами.

  Вартість користування вказана на сайті в розділі «Наші продукти» за кожною запропонованою послугою.

  Київстар Відкритий Телеком є надійно захищеним інструментом для роботи з даними вашої компанії. Його розробка проводилася згідно рекомендацій OWASP  (онлайн-спільнота, яка створює вільнодоступні статті, методології, документацію, інструменти та технології в галузі безпеки веб-застосунків).

  Нагадаємо, Київстар дотримується Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» і не передає та не продає персональні дані абонентів. Усі аналітичні моделі з використанням великих даних будуються на основі неперсоніфікованих та зашифрованих даних.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.