• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Світовому банку пояснили важливість інвестування в освіту та здоров’я
  Опубликовано: 2020-09-17 16:30:50

  В Україні дитина, яка народилася сьогодні, може розраховувати лише на досягнення 63% продуктивності дорослої людини з повноцінною освітою в оптимальному стані здоров’я. Про це йдеться у дослідженні Світового банку, передає УНН.

  “В умовах пандемії захист та інвестування в людей є життєво важливими, ніж будь-коли, оскільки це може закласти основу для сталого, всеохопного відновлення та майбутнього зростання. Пандемія чітко продемонструвала нам важливість потужних систем охорони здоров’я, стійких та гнучких систем освіти та програм соціального захисту, які надають допомогу тим, хто цього потребує”, — заявив президент групи Світового банку Девід Малпас.

  Зазначається, що індекс людського капіталу 2020 року включає дані про охорону здоров’я та освіту для 174 країн, які охоплюють 98% населення світу станом на березень 2020 року. Ці дані є базовим рівнем для порівняння з ситуацією до пандемії.

  “З 48 країн Європи та Центральної Азії, включених до Індексу людського капіталу 2020 року (ІЛК), 33 входять у верхню третину світу, і майже всі — у верхню половину. Однак у регіоні існують значні відмінності. Серед країн, що розвиваються, та країн з перехідною економікою в регіоні, дитина, яка народилася у Польщі, може розраховувати на досягнення 75% продуктивності дорослої людини з повноцінною освітою в оптимальному стані здоров’я. А дитина, яка народилася в Таджикистані, може розраховувати на досягнення лише 50% продуктивності. В Україні дитина, яка народилася сьогодні, може розраховувати лише на досягнення 63% продуктивності дорослої людини з повноцінною освітою в оптимальному стані здоров’я”, — йдеться в повідомленні.

  Додається, що на відміну від більшості інших країн регіону та світу, в Україні не спостерігалося покращення рівня ІЛК у період між 2010 і 2020 роками. Це означає, що для того, щоб український народ реалізував свій повний людський потенціал, необхідні більші за обсягом та цілеспрямованіші інвестиції в освіту, охорону здоров’я та соціальний захист.

  Як повідомляв УНН, станом на ранок четверга загальна кількість померлих від інфекції, викликаної новим коронавірусом SARS-CoV-2, у світі складає 939 427. У свою чергу, одужали 20 208 568 людей.

  Наталія Затуливітер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.