• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Міністр розвитку економіки та лідер промислової спільноти радяться щодо недопущення спаду економіки під час епідемії коронавірусу
  Опубликовано: 2020-03-26 15:38:45

  Нинішня ситуація посилення світової, внутрішньої соціально-економічної, фінансової кризи,  пандемії у зв’язку з хворобою COVID-19 вимагають від України об’єднання зусиль влади і структурованих ділових організацій, експертів, науковців, злагоджених,  системних та оперативних дій. Такої думки дійшли міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко та президент УСПП Анатолій Кінах після нещодавньої зустрічі.  

  Сторони разом переглянули підготовлений Антикризовою радою громадських організацій у складі близько ста профільних об’єднань, експертів та наукових закладів та УСПП системний документ «Пріоритетні заходи 2020:  промисловий пакет» та пакет невідкладних антикризових заходів у зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції COVID-19, який був оперативно підготовлений та надісланий  в КМУ 19 березня.

  «Основну увагу в документах приділено недопущенню спаду економіки в період епідемії коронавірусу, а також  деіндустріалізації країни; необхідності термінового формування центральних органів виконавчої влади, перш за все – міністерства промислової політики та інновацій; посиленню галузевих та функціональних напрямків діяльності КМУ. В кризові моменти, як ніколи, актуальним є доступ виробників до кредитних ресурсів,  і Національний банк разом з урядом при участі парламенту мають створити програмні умови  для цього», – розповів Анатолій Кінах.

  Біли розглянуті питання підвищення платіжного попиту внутрішнього ринку на базі цільових програм, інфраструктурних проектів, таких, як модернізація рухомого складу «Укрзалізниці»,    технічно і економічно обгрунтовані програми імпортозаміщення і локалізації виробництв з метою завантаження вітчизняних заводів тощо.

  Анатолій Кінах та Ігор Петрашко обговорили роботу новоствореного Координаційного центру з питань промисловості на чолі з Прем’єр-міністром України, ефективність якого залежить від якості діалогу уряду та промислової спільноти, експертів. Сторони погодитись, що з початку епідемії промисловці, підприємці і роботодавці проявляють себе соціально відповідальними громадянами, активно допомагають медичним закладам та місцевим громадам справитись з ситуацією,  перемогти хворобу.

  «Ми погодилися, що лише спільними зусиллями, сконсолідованими діями  влади і структурованого громадянського суспільства можна подолати епідемію, соціально-економічну кризу, вийти на економічне зростання, домогтися нової якості життя українців», – підсумував лідер промислової громади. 

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.