• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Brexit: Меркель дала Джонсону 30 днів на вирішення проблеми «бекстоп»
  Опубликовано: 2019-08-22 17:30:47

  У Великої Британії є 30 днів на ухвалення рішення щодо Brexit, зокрема, щодо питання "бекстоп" щодо ірландського кордону. Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель за підсумками зустрічі з британським колегою Борисом Джонсоном напередодні, повідомляє УНН із посилання на The Guardian.

  "Ми могли би знайти рішення цієї проблеми протягом наступних двох років, але ми також можемо знайти його в найближчі 30 днів. Тоді ми просунемося на крок вперед в правильному напрямку, і нам потрібно докласти зусиль, щоб все вдалося", - заявила Меркель.

  Джонсон прийняв цей виклик. Він погодився з тим, що у нього є 30 днів, щоб переконати ЄС в тому, що існує життєздатна альтернатива "бекстоп".

  "Ви справедливо говорите, що на нас покладаються вирішення цих задач, зокрема питання північно-ірландського кордону. Ви встановили графік на 30 днів, і я більш ніж задоволений цим", - зазначив він.

  Раніше Джонсон написав листа голові Євроради Дональду Туску, в якому вказав на необхідність змінити умови виходу країни з Євросоюзу. Зокрема, він назвав “бекстоп” на острові Ірландія “антидемократичним і невідповідним суверенітету Сполученого Королівства як держави”.

  Додамо, "бекстоп" (backstop) є своєрідною "страховкою", спрямованою на уникнення прикордонного контролю між Ірландією, що входить в ЄС, і Північною Ірландією у складі Сполученого Королівства, після Brexit.

  Нагадаємо, Меркель і Джонсон не підтримали повернення Росії в G8.

  Тарас Джміль

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.