• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Україні проведуть найбільший технофест Східної Європи
  Опубликовано: 2018-07-12 14:09:36

  Цього року, уже втретє, відбудеться головне інженерне шоу країни Interpipe TechFest.

  Уся Україна збереться на найбільшу техноподію Східної Європи - Interpipe TechFest, яка проходитиме 15-16 вересня в Дніпрі.

  На два дні Дніпро знову перетвориться на майданчик для обговорення технічних інновацій, майбутнього української інженерії та космосу. Сім видів технічних змагань, досягнення української промисловості, експозиція космічних підприємств і масштабне лего-конструювання – це лише невеликий перелік активностей, які чекають на учасників і гостей фестивалю.
  Авіаційні двигуни і космічні супутники, промислові роботи та інженерні стартапи – усе можна буде побачити в Дніпрі на третіх вихідних вересня.

  7 видів технічних змагань
  - змагання з судо- і авіамодельного спорту,
  - Robbo-battle і чемпіонат з дрифту,
  - змагання з мехатроніки і кібер-турнір,
  - конкурс для мейкерів з паперу Only Paper Models (новинка цього року).

  Масштабне Лего-конструювання
  Уже традиційно фанати Лего із товариства Ukrbricks спеціально для Interpipe TechFest зберуть одразу кілька легендарних об'єктів: Hogwarts Land і героїв Marvel – Капітана Америку і Залізну людину.

  Open-air лекторій
  Традиційно на фестивалі відбудеться open-air лекторій. Серед спікерів - вчені та інноватори, інженери і популяризатори науки, активісти створення смарт - міст.

  Уперше в рамках Interpipe TechFest відбудеться виставка - презентація науково-популярних книг Dnepr Book Show.
  «Дніпро - це центр української індустрії, місце, де створюються технічні інновації, де працюють кращі інженери і розвивається сучасна українська промисловість. Формат інженерного шоу - кращий спосіб розповісти про інженерів усій Україні, - коментує Дмитро Кисилевський, директор з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП, - Я не хочу відкривати всі секрети Interpipe TechFest 2018. Скажу тільки, що буде ще цікавіше, ще інженерніше».

  У 2017 Interpipe TechFest відвідали 15 тисяч гостей, експозиції представили 110 учасників.
  Більше деталей на techfest.interpipe.biz або на сторінці у facebook.com/interpipe.techfest.
  Довідка:
  Interpipe TechFest - найбільший технічний і науково-популярний фестиваль центральної і східної України, промислової частини країни. Проводиться з 2016 р і включає виставку сучасної інженерії і техніки, лекторій у форматі «просто про складне», змагання з технічних дисциплін
  Ініціатор фестивалю - українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.