• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Trajtimi i pafuqi me «MaxiSize»
  Опубликовано: 2018-04-17 16:10:03

  FOR MEN Hammer of Thor (2)  Në qoftë se shenja e impotenca, mos hezitoni të kontaktoni mjekun. Ai do të pyes për shëndetin e përgjithshëm të statusit të rishikoni informacionin në lidhje me të kaluarën apo të kohëve të fundit sëmundjet dhe medikamente ju jeni duke marrë. Mjeku mund të pyesin në lidhje me probleme psikologjike sepse ato mund gjithashtu të jenë të shoqëruara me çrregullime të ereksionit. Hulumtimi gjithashtu mund të përfshijë një përshkrim të jetën tuaj seksuale, dhe në disa raste bisedë me një partner.

  I kushtoj vëmendje të krem "Maxi Size".


  Anketa përfshin inspektimi i gjenital dhe të zorrës së trashë (ose inspektimin e gjëndrra e prostatës). Mjeku do të të pyesin në lidhje me simptoma të tjera si impotenca mund të jetë një simptomë e sëmundjeve të tjera si diabetit, atherosclerosis apo presion të lartë të gjakut.

  Një nga kryesore të vazhdueshme metodat e studimit është një test i gjakut. Në këtë test, mjeku do të kontrollojë nivelin e testosteronit (hormon mashkullor seksi) dhe hormoni. Vlerat e këtyre substancave, të cilat ndryshojnë nga norma, mund të tregojnë për një çrregullim të brendshëm gjëndra.

  Specialist pacienti mund të kenë nevojë ti nënshtrohen të veçantë sondazhet, duke përfshirë të ashtu-quajtur test për këmbësorët (eng.: parakohshme-të matur). Kjo është një e thjeshtë dhe pa dhimbje provë që përcakton aftësinë e pacientit natën mbledhje. Para gjumit njeriu i kushton letër shirit rreth penisit. Në qoftë mbi të zgjuar, ju do të gjeni se disa shirita të prerë (për shkak të ereksionit), ajo tregon se personi është në gjendje të ketë një mbledhje, si dhe shkaqet për problemet e tij, ka shumë të ngjarë, të ketë një mendore origjinës.

  Në vijim të studimit është një tregues i presionit. Kjo metodë krahason presionin e gjakut në penis dhe në krah. Dallimet në mes të treguesit të cilët do të ndihmojnë mjekun të përcaktojë në qoftë se nuk është adekuat furnizimit me gjak në penis.

  Në vijim kërkimore – dinamike infuzion cavernosometry dhe cavernosography (DICC). Kjo është një pak më e komplikuar metodë. Pas futjes së drogës pacienti atëherë ka një mbledhje. Pastaj indeksi i presionin e gjakut dendësia e penisit, ultratingujt e arterieve dhe një x-ray e penisit në një ngacmuar shtetit. Kjo metodë është përdorur kryesisht në të rinjtë me lëndimet e legenit dhe penisi që shpesh shkaktojnë të enëve të gjakut impotencë.

  Trajtim efektiv metol mund të jetë psikoterapeutik, që kanë për qëllim mësimin se si të merren me situata krizash, kur seksuale dështimi sjell me vete frikën e mëtejshëm të shembet. Kjo terapi do të ndihmojë për të hequr qafe të pakëndshëm për ndjenjat tuaja dhe për të gjetur të përshtatshme sjellja seksuale.

  Përdorimi i injeksionit është një metodë të popullarizuara në pacientët me pafuqi. Pas futjes së substancës aktive menjëherë gjetjes së një hard-në të vazhdueshme 30-90 minuta. Megjithatë, mbani në mend se kjo metodë përfshin gjithashtu disa kontraindikacionet.

  Në faqen e internetit: http://maxisize-man.com/ Maxi Size – krem për e penisit

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.