• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Сантехніка для ванної кімнати від Cersanit
  Опубликовано: 2017-08-05 00:02:12

   

   

  Уже давно пішли в минуле ті часи, коли ванна виконувала чисто практичну роль і при її покупці ніхто не звертав увагу на її зовнішній вигляд, технічні параметри і тим більше на дизайнерські особливості. Сьогодні сантехніка для ванної кімнати грає якщо не основну, то одну з головних ролей в інтер'єрі ванної кімнати.

   

  Сантехніка для ванної кімнати від Cersanit  – це обов'язковий атрибут будь-якого житла. Час, проведений нами в ванній, розраховується за хвилинами, але ці хвилини можуть бути більш приємними, ніж години, проведені в їдальні біля телевізора або в кухні за плитою. Щоб зробити перебування в цьому невеликому приміщенні ще більш комфортним і для очей, і для тіла, у ньому все повинно бути прекрасно: і дизайн, і меблі, і, звичайно ж, сантехніка для ванної. Першим ділом, при обладнанні ванної кімнати, необхідно зробити вибір між душовою кабінкою та ванною. В цьому питанні слід враховувати особисті переваги, розміри та дизайн приміщення, вартість, ім'я виробника, власні габарити, купити сантехніку цього бренда можна завжди вигідно на сайті cersanit.com.ua. Тут вона завжди є в наявності.

   

  Як вибрати правильно ванну

   

  Вона звичайно займає більшу частину ванної кімнати. Але тут існує і можливість вибору - велика ванна або сучасна душова кабінка, що передбачає наявність функцій гідромасажу. Хоча все-таки більшість людей воліє бачити в номер саме ванну, в якій можна іноді просто витягнутися і залишитись, маючи можливість трохи поніжитися в гарячому воді.

   

  Сучасний ринок готов надати широкий вибір ванн, будь то ванни овальної, прямокутної або кутової форми. В підборі цього важливого для будь-якого будинку предмета визначальними стають смаки покупця, розміри ванної кімнати та її передбачуваний дизайн інтер'єру. Що стосується матеріалу виготовлення, то вибір покупців звичайно стоїть між мраморними, акриловими, стальними і чушковими ваннами. Останні, до речі, є самими популярними у покупців і найчастіше купуються. Втім, це і не дивно, адже вони найбільш довговічні з точки зору експлуатації і довше всіх зберігають тепло від гарячої води.

   

  Важко представити собі ванну кімнату без елементів меблів. Меблі для ванної кімнати дозволяють вигідно використовувати весь об'єм приміщення до останнього сантиметра, завдяки різноманітності форм та розцвічень її відносять до функціонально-декоративних елементів інтер'єру.

   

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.