• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Ринок електроенергії має бути прозорим та конкурентним
  Опубликовано: 2017-04-20 13:49:41
   
  Ринок електроенергії, закон щодо якого був прийнятий нещодавно парламентарями, повинен спрямувати в практичне русло реформування енергетичної  системи та знайти баланс між можливостями споживачів і тарифами, які встановлюються. Головним його завданням є підвищення можливостей конкурентності на ринку та уникнення проблем монополізації і непрозорого ціноутворення, зниження вартості  послуг для підприємництва. На цьому наголошують в УСПП.
  Нагадаємо, Верховна Рада після тривалих дискусій проголосувала за законопроект № 4493 про ринок електричної енергії України. На цьому на постоювали міжнародні партнери, національна бізнес-спільнота. 
  Наразі в Україні є кілька джерел електроенергії: теплоелектроцентралі та відновлювальні джерела, теплоелектростанції, атомні та гідроелектростанції. Метою нормативної новації є формування конкурентного ринку, щоб  споживачі могли вибрати найвигідніший тарифний пакет.
  Окрім того, повинні бути створені умови для розвитку відновлювальної енергетики, кажуть в УСПП. Це є вимогою повного виконання вимог законодавства ЄС у сфері енергетики (третього енергетичного пакету). Партнери союзу із країн ЄС, Ізраїлю тощо неодноразово висловлювали зацікавленість в реалізації подібних інвестиційних проектів в Україні. Досі для цього було і лишається багато ризиків.
  Зокрема, спроба НКРЕКП підвищення тарифів на підключення до електромереж, яка не відбулась через консолідовану позицію українського бізнесу та експертів, могла поставити під загрозу існуючі та майбутні проекти в цій сфері, про що інформували компанії-підрядники в Україні. 
  На даний час група експертів  готує пропозиції щодо врегулювання цього питання, яке перебуває в опрацюванні і в ділової спільноти. 
  «Зміна вартості  електроенергії для споживачів, бізнесу і промисловості повинна бути обґрунтованою та  враховувати економічні реалії, прогнози наслідків та обов’язково прозорою на всіх етапах», – каже президент УСПП Анатолій Кінах. 
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.