• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • За клопотанням військової прокуратури начальнику відділу митного поста «Ягодин» та його заступнику обрано запобіжні заходи та відсторонено від посад

  Опубликовано: 2016-09-12 08:43:02

  За клопотанням військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України суд обрав запобіжні заходи для начальника відділу митного поста «Ягодин» Волинської митниці ДФС України та його заступнику в виді тримання під вартою із визначенням застави в розмірі 318 000 гривень - для керівника та 140 000 гривень  - для його підлеглого та їх відсторонено від займаних посад.
  Нагадаємо, що 06.09.2016 військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України зазначених осіб було затримано під час одержання 700 та 900 доларів США неправомірної вигоди за видачу дозвільних документів під час митного оформлення вантажу.
  За цими фактами військовою прокуратурою розпочато кримінальні провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі).
  Досудове розслідування триває.
   
  Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.