• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Затримано 9 тис. пігулок психотропного препарату „Феназепам” та 360 л домашнього вина

  Опубликовано: 2005-12-05 12:25:00
  Незаконне переміщення предметів через митний кордон України виявили і припинили працівники митного поста „Могилів-Подільський” Вінницької митниці, прикордонники, працівники УСБУ та МВС.

  Під час догляду одного з вагонів потягу сполученням „Кишинів-Москва” в міжстелевому просторі коридору (по всій його довжині) було виявлено 9 тис. пігулок психотропного препарату „Феназепам”, 440 ампул „Інтерферону”, 150 капсул „Інтел”, різноманітні мазі („Пчелиный яд”, „Ортофен” та „Шумгет”) та 360 л домашнього вина у пластикових пляшках різного об’єму,. Власника не встановлено.

  Чи варто нагадувати, що „Феназепам” – це психотропний препарат, який застосовують при різноманітних невротичних, психопатичних та психопатоподібних станах. „Феназепам” не надходить у вільний продаж.

  Всі предмети вилучено. Складено протокол огляду місця події. Триває розслідування.
   
  Прес-служба ДМСУ  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.