• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Євросоюз має демонструвати відкритість по відношенню до своїх потенційних членів – Віктор Ющенко

  Опубликовано: 2005-12-02 15:47:00
  Європейський Союз має демонструвати відкритість по відношенню до своїх потенційних членів. Таке переконання висловив Президент України Віктор Ющенко, закриваючи Форум «Спільнота демократичного вибору», який завершився сьогодні у Києві.
   
  «Для країн, які прагнуть вступити до ЄС, важливо, щоб «батьки» Європейського союзу та його нові члени демонстрували, що цей проект є завжди відкритим», – сказав він.
   
  У своєму виступі Глава держави відзначив прогрес у відносинах України та ЄС, запевнивши водночас, що українська влада усвідомлює складність шляху, який ще має пройти Україна до членства в Євросоюзі. «Нам вдалося досягти порозуміння і змінити тенденції, які були в попередні роки у цьому проекті», – сказав В. Ющенко.
   
  Прес-служба Президента України Віктора Ющенка
   
   
  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.