• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Суспільство має змінити ставлення до людей, що живуть з ВІЛ – наголосив Юрій Павленко
  Опубликовано: 2005-12-02 14:33:00
  Сьогодні суспільство має змінити ставлення до людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, а держава - всерйоз об’єднати зусилля у подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу. На цьому наголосив міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко під час зустрічі з активом Мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, спеціалістами та волонтерами соціальної роботи.

  «Попередні 14 років держава займалась цією проблемою в останньому порядку, але сьогодні ставлення до неї змінено і держава вважає подолання ВІЛ/СНІДу в Україні одним з першочергових і невідкладних завдань», - наголосив міністр.

  Юрій Павленко повідомив про те, що планується створення урядового органу для координації дій державних та недержавних організацій у боротьбі з ВІЛ/СНІД.

  «Для подолання епідемії ВІЛ/СНІДу необхідно створити консолідовану політику, поєднати зусилля багатьох відомств, міністерств: охорони здоров’я; освіти та науки; праці та соціальної політики; сім’ї, молоді та спорту, а також недержавних установ, які беруть активну участь у подоланні цієї проблеми», - наголосив міністр. 

  Як зазначили працівники Громадського центру комплексної допомоги людям, яких торкнулися проблеми ВІЛ/СНІДу, однією з основних проблем ВІЛ-позитивних людей є непоінформованість суспільства щодо способів поширення хвороби. Звідси у багатьох людей з’являється безпідставний страх заразитися. Дітям, що живуть з ВІЛ, не дозволяють відвідувати школи та дитячі садки – поскаржились учасники мережі ЛЖВ.    
   
  Довідка.За офіційною статистикою, станом на жовтень в Україні зареєстровано понад 84 тисячі ВІЛ-позитивних людей, хворих на СНІД – близько 12 тисяч, 6 тисяч 865 людей померли. Щодня 39 осіб інфікується ВІЛ, а 7 – помирає від СНІДу. 

  За даними національних та міжнародних експертів, чисельність ВІЛ-інфікованих в України може становити близько 500 тисяч осіб.  
   
  Прес-службаМінсім'ямолодьспорту України


   
   
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.