• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Інформація про внесення змін до Інструкції про обчислення і сплату внесків на страхування у разі безробіття
  Опубликовано: 2005-12-01 10:58:00
  Зміни до Інструкції про порядок обчислення і сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та обліку їх надходження до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 18.12.2000 № 339 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16.01.2001 за № 30/5221 (далі - Інструкція), що надаються на ознайомлення, розроблені на виконання  доручення Президента України від 1 червня 2005 року № 1-1/444  та  доручення Прем’єр – міністра України від 2 червня 2005 року № 28479/11-05 щодо запровадження з 1 липня 2005 року реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності за принципом „єдиного вікна” відповідно до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб – підприємців”. 
   
  Детальніше про Зміни до Інструкції про порядок обчислення і сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та обліку їх надходження до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття читайте тут»
   
  Додаток 4 до пункту 3.6 Інструкції – „Повідомлення про взяття на облік платника страхових внесків”

  ПРИМІТКА: Інструкцію про порядок обчислення і сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на                               випадок безробіття та обліку їх надходження до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття можна переглянути тут»

  Інф. dcz.gov.ua
   
   
   
   
   
   
   
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.