• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • 24 незаконно діючих пристроїв виявлено на Київщині
  Опубликовано: 2016-07-05 12:19:03

  Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 26 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 56 незаконно діючих пристроїв.
  Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Києві та Київській області – 24, Вінницькій – 18, Кіровоградській – 11 областях.
  Виявлено та усунено дію 29 джерел радіозавад.

  Також за період з 27 червня  по 03 липня 2016 року фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1430 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 5105 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 16 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.
  На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили   
  8192 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. 8184 порушень на мережі мобільного зв‘язку, 8 порушень  -  на мережі фіксованого зв‘язку.
  Складено 99 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.
  За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.
  За період з 27 червня по 03 липня до бази даних внесено 5346 міжнародних ідентифікаторів.
  Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.