• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Чи залишиться "Укртелеком" монополістом?
  Опубликовано: 2005-11-25 16:11:00
  Попередні висновки Антимонопольного комітету України не дають підстав для виключення ВАТ «Укртелеком» з переліку монополістів на ринках міжміського та міжнародного телефонного зв’язку.
   
  Як повідомлялося, у серпні «Укртелеком» звернувся до Комітету із проханням виключити його з переліку монополістів на зазначених ринках, мотивуючи це тим, що послуга мобільного зв’язку є взаємозамінною із послугами фіксованого міжміського та міжнародного зв’язку.
   
  В результаті проведеного дослідження та аналізу матеріалів, Антимонопольний комітет дійшов висновку, що зазначені послуги не є взаємозамінними. Так, Комітет встановив, що насьогодні для широкого кола громадян мобільний зв’язок є недоступним. Крім того, основним мотивом підключення абонента до мобільного зв’язку є бажання отримати можливість зв’язатися із потрібною людиною в будь-якому місці і в будь-який час - бути мобільним, завжди на зв’язку, а не «прив’язаним» до стаціонарного телефону.
   
  В той же час, отримання послуг міжнародної та міжміської телефонії не є головною метою при підключенні до мобільного зв’язку, а основні користувачі цих видів зв’язку знаходяться у фіксованих операторів.
   
  При цьому, міжнародні та міжміські дзвінки з мобільного і стаціонарного не є подібними за параметрами використання - споживачі використовують ці дзвінки у різних ситуаціях, у різний спосіб та для зв’язку з різними абонентами.
   
  Незважаючи на те, що мобільний зв'язок сприймається як послуга вищого класу з більш якісними та широкими можливостями, для споживачів вона є більш дорожчою, і це найбільше перешкоджає взаємозамінності мобільного зв’язку із стаціонарним.
   
  «Сьогодні ми дійшли попереднього висновку, що «Укртелеком» досі займає монопольне становище на ринках міжміського та міжнародного телефонного зв’язку. Остаточне ж рішення, з урахуванням усіх заслуханих аргументів, а також і тих, які нам додатково надішлють найближчим часом зацікавлені сторони, Комітет прийме до кінця поточного року»,- підкреслив Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв. 
   
   Урядовий портал
   
   
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.