Топ-10 порад у догляді за ротовою порожниною.
Дотримуючись своєї місії створювати значущі інновації для поліпшення якості життя людей, Royal Philips об'єдналася з Всесвітньою федерацією стоматологів (FDI World Dental Federation), щоб відзначити Всесвітній день здоров'я ротової порожнини в 2016 році й підвищити рівень обізнаності людей про важливість турботи про здоров'я ротової порожнини.
Ми починаємо стежити за гігієною ротової порожнини ще в дитинстві. І дуже важливо доглядати за зубами правильно, тому що з часом ігнорування цієї ранкової звички може призвести до погіршення стану здоров'я в цілому. Наприклад, неправильна гігієна ротової порожнини збільшує ризик виникнення діабету або захворювань серцево-судинної системи.
Електричні зубні щітки зі звуковою технологією Philips Sonicare – №1 у світі за рекомендаціями стоматологів – вже багато років допомагають споживачам поліпшити стан здоров'я ротової порожнини. У 2016 році Philips спільно з експертами розповідають про те, як виховати корисні звички в догляді за зубами, щоб стати володарем здорової посмішки та гарного самопочуття.
10 простих порад, як сформувати правильні звички в догляді за ротовою порожниною:
Знайдіть спосіб контролювати час, щоб переконатися, що ви чистите зуби протягом повних 2-х хвилин для більш ретельного очищення. Чому б не ввімкнути в цей час свою улюблену пісню, яка допоможе сфокусуватися на самому процесі? Або використовувати електричну зубну щітку Philips Sonicare, яка допоможе контролювати весь процес чищення – кожні 30 секунд прилад буде нагадувати про необхідність перемістити голівку щітки на нову ділянку, а таймер відключить його через 2 хвилини?
Чистіть зуби під правильним кутом. Переконайтеся, що голівка зубної щітки розташована під невеликим кутом (45 °) до лінії ясен.
Не забувайте про те, що потрібно доглядати за всією ротовою порожниною: навіть важкодоступні місця потребують ретельного чищення.
Висовувати язик з рота – не завжди погано! Очищення язика – важливий етап у догляді за ротовою порожниною після того, як ви почистили зуби. Регулярно очищуючи свій язик, ви зможете боротися з бактеріями та запобігти неприємному запаху з рота.
Не має значення, наскільки завантаженим, важким або метушливим був робочий день, але чистити зуби необхідно 2 рази на день. Намагайтеся це робити один раз вранці й один раз ввечері, щоб уникнути утворення зубного нальоту та для підтримки ротової порожнини в хорошому стані.
Привчіть себе ретельно полоскати рот антибактеріальним ополіскувачем після чистки зубів. Це зменшить кількість бактерій і зубного нальоту, а також захистить від хвороб ясен і неприємного запаху з рота.
Ми прив'язуємося до речей дуже легко. Але якщо кожні 3 місяці не міняти зубну щітку, її щетина зношується. Для якісної чистки зубів ми рекомендуємо замінити стару щітку вже зараз!
Використовуйте зубну нитку – це не займе багато часу, але допоможе запобігти карієсу, який розвивається в проміжках між зубами.
Не має значення, їсте ви омлет чи вівсянку, завжди намагайтеся чистити зуби до сніданку. Це проста звичка, яку радять стоматологи в усьому світі, що здатна спричинити великі зміни. Видаляючи зубний наліт, який утворився за ніч, ви почнете свій день (і отримаєте насолоду від сніданку) з чистими зубами.
Відчуйте абсолютно новий досвід! Замініть свою звичайну щітку на електричну і вже через тиждень ви побачите величезну різницю і будете посміхатися більш впевнено.
«У компанії Philips наше завдання – створювати інновації та рішення, які покращують життя людей. Саме тому ми об'єдналися з Всесвітньою федерацією стоматологів, яка розділяє з нами схожі погляди й амбіції щодо поліпшення здоров'я ротової порожнини населення в усьому світі, – говорить Ірина Березовська, генеральний директор Philips в Україні. – Здоровий спосіб життя починається зі звички доглядати за ротовою порожниною, і справа не тільки в гарній усмішці, яку ви отримаєте. Протягом всього свого життя 90% світового населення стикається з хворобами порожнини рота. І Всесвітній день здоров'я ротової порожнини – це чудовий привід нагадати споживачам про те, як важливо відмовитися від шкідливих звичок на користь здорових».
e-news.com.ua