• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Міністр праці та соціальної політики про зміни в сфері зайнятості
  Опубликовано: 2005-11-24 10:03:00
  На нараді областей Південного регіону України у Миколаєві міністр праці та соціальної політики Іван Сахань, проінформував, що в сфері зайнятості відбуваються позитивні зміни, зокрема зростає рівень зайнятості. Не так швидко, якби нам цього хотілося, але, це реальні речі. Безробіття скорочується, це теж реальні речі. Причому, міністр наголосив: „Скорочується рівень безробіття, визначений за методологією міжнародної організації праці. В центрах зайнятості не зафіксовано зниження рівня людей, які звертаються в службу зайнятості. При цьому треба пам’ятати, - наголосив міністр, - показник, що стосується зареєстрованого безробіття, це показник, який показує ту частину людей, котрі шукають роботу та потребують допомоги. Це ті люди, які звернулися в службу зайнятості. Але значна частина людей не звертається, тому взагалі рівень, визначений за методологію міжнародної організації праці, набагато нижчий, але він теж динамічно скорочується, і сьогодні він є найнижчим показником за всю історію незалежності України. Це теж речі, які ми не можемо ігнорувати.
   
  Іван Сахань акцентував вагу на тому,    що більше як вісімсот тридцять тисяч робочих місць в цьому році створено за звітами, які офіційно надають обласні державні адміністрації. Однак треба реально оцінювати ці речі. Міністр вважає, що не можна бути задоволеним якістю багатьох цих робочих місць. Чимало випадків, коли ці робочі місця не є такими, яких потребує сьогодні суспільство. Це не ті робочі місця, які будуть намагатися зайняти люди, котрі сьогодні шукають роботу. Через, перш за все, низький   рівень оплати праці, умов роботи, і таке інше. Засвідчуючи ці речі, ми повинні об’єктивно та критично аналізувати ситуацію, щоб можна було правильно визначати орієнтири і напрямки нашого просування вперед, реформуючи проблему зайнятості населення.
   
  Інф. MLSP.gov.ua
   
   
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.