• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Іван Сахань: кожне третє нове робоче місце, створено шляхом реєстрації трудових відносин найманих працівників із фізичними особами - підприємцями
  Опубликовано: 2005-11-21 12:13:00
  Міністр праці та соціальної політики Іван Сахань повідомив журналістам, що протягом 9 місяців цього року уже створено 839,5 тисячі нових робочих місць, що становить 84% річного завдання.
   
  За словами міністра, із загальної кількості новостворених робочих місць 36,8% становлять робочі місця на підприємствах, в установах, організаціях та понад 63% робочих місць — у сфері підприємницької діяльності фізичних осіб (підприємців та самозайнятості населення). „Значною мірою зазначені робочі місця є певним результатом роботи з детінізації зайнятості. Так, 293,6 тис. робочих місць або кожне третє нове робоче місце, створено шляхом реєстрації трудових відносин найманих працівників із фізичними особами, тобто підприємцями”, — наголосив міністр.
   
  „Одночасно, із створенням нових, відбуваються процеси ліквідації (або скорочення) робочих місць. За попередніми даними за 9 місяців ліквідовано 259,2 тис. робочих місць. Однак, потрібно зазначити, що кількість новостворених робочих місць у 3,2 рази перевищила кількість ліквідованих. Такі тенденції мають позитивний вплив на зростання зайнятості, скорочення безробіття”, — зазначив Іван Сахань.
   
  За даними обстежень Держкомстату у І півріччі 2005 року чисельність зайнятих в усіх сферах економічної діяльності збільшилася на 153,8 тис. осіб, а рівень зайнятості зріс на 0,4%, при чому рівень безробіття серед населення у віці 15-65 років скоротився на 0,9%.
   
  Инф. Мlsp.gov.ua
   
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.