• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Заяви про патрулювання Широкіного спільно з ДНР є передвісником чергової здачі території, – «Самопоміч»
  Опубликовано: 2015-07-31 11:31:24

  У «Самопомочі» вважають, що заяви заступника керівника головного командного центру Генштабу ЗСУ генерал-майора Олександра Розмазніна щодо спільного патрулювання Широкіного міліцейськими підрозділами України та ДНР свідчать про ризик чергової здачі українських територій окупантам.

  Про це йдеться в заяві депутатської фракції Об’єднання «Самопоміч».

  «З огляду на річний досвід проведення схожих заходів (спільного патрулювання, – ред.), ми вважаємо, що ці заяви є свідченням існування ризику чергового відступу українського війська та подальшої здачі українських територій окупантам», – йдеться у зверненні.

  У «Самопомочі» нагадують минулорічний досвід діяльності спільного центру з контролю та координації питань щодо припинення вогню та поетапної стабілізації лінії розмежування у донецькому аеропорту (ДАП) та Дебальцевому, який призвів до значних втрат.

  «Тепер ми бачимо аналогічну ситуацію щодо Широкіного і закликаємо вчитися на вже зроблених помилках. Дуже дорогих помилках, які коштували життя та здоров'я багатьом нашим воїнам, а державі – захоплених територій», – зазначають у фракції.

  З огляду на зазначений трагічний досвід депутати виступають категорично проти запровадження спільних з агресором патрулювань та спільного контролю за українською територією і пропонують президентові України разом віднайти той шлях, який допоможе досягти мирної мети без ризику втрати територій.

  Крім того, фракція вимагає відповідей щодо оцінки ризиків захоплення російсько-терористичними військами території с. Широкіне та наявності відповідних засобів для захисту українських територій у разі поновлення бойових дій в цьому районі, а також щодо змісту останніх перемовин у нормандському форматі, коли було прийнято рішення залишити Широкіне.

  У зверненні зазначається, що рік протистояння збройній агресії РФ показав достатньо трагічних уроків, щоб далі потурати ворогу на шкоду державним інтересам України.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.