• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Глава держави бере участь у першому засіданні Національної комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права в Україні
  Опубликовано: 2005-11-09 17:25:00
  За участю Президента України Віктора Ющенка проходить перше інавгураційне засідання Національної комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права в Україні.

  Головна мета Комісії – об’єднання зусиль органів державної влади, політичних партій, громадських організацій, інших інститутів громадянського суспільства для зміцнення в Україні демократії та утвердження верховенства права.

  Планується, що в перебігу засідання його учасники визначаться щодо ряду невідкладних заходів реформування системи права та владних інституцій.

  Президент України Віктор Ющенко пов’язує з роботою Комісії плани системного підходу в реформуванні інститутів влади та правової системи. «Ми повинні завершити цей процес не пізніше, як через три-чотири роки», – наголошує Глава держави.

  У заході беруть участь:

  Сергій ГОЛОВАТИЙ – міністр юстиції, Антон БУТЕЙКО – перший заступник міністра закордонних справ України, Володимир ВАСИЛЕНКО – представник України у Комісії ООН з прав людини, Ігор ДРІЖЧАНИЙ – Голова Служби безпеки України, Василь ОНОПЕНКО – Голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики, Микола ПОЛУДЬОННИЙ – Радник Президента, Володимир СТРЕТОВИЧ – Голова Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, а також представники політичних партій, громадських організацій та приватних юридичних компаній.
   
  Офіційне інтернет-представництво Президента України
   
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.