• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Києві відбувся пробіг Eurorun 2015
  Опубликовано: 2015-05-22 12:44:10

  У столиці відбувся пробіг єднання Eurorun 2015.

  Перед стартом пробігу брати Віталій та Володимир Клички провели розігріваючу спортивну розминку «Fun up».

  Серед близько пів тисячі учасників змагань були і представники посольств європейських держав. 

  Організатори змагань зібрали близько 5 тисяч гривень, які були передані на підтримку Благодійного фонду «Таблеточки», який вже багато років допомагає дітям, хворим на рак крові.

  Маршрут пробігу пролягав біля посольств Польщі, Італії, Чехії, Словаччини. «У середні трикутника, яким бігтимуть учасники, розташовані представництва Франції, Угорщини, Норвегії, Естонії та Фінляндії», - розповів організатор заходу Вадим Колесник. Стартував пробіг об 11.00 з Михайлівської площі. Учасники рухалися вулицею Велика Житомирська до Львівської площі, звідти - до вулиці Ярославів Вал. Маршрут пробігу проходив не лише повз посольства європейських держав, але й через історичні пам'ятки стародавнього Києва. Задля підтримки духу спортсменів та глядачів на трасі були встановлені імпровізовані сцени, на яких виступали українські музичні колективи.

  Уасники заходу могли вибрати дистанцію пробігу згідно зі своїми фізичними можливостями - 3 або 6 км.

  «Ми прагнемо створити позитивний імідж України у світі. Крім того, ставимо собі за мету виховання свідомості та підняття морального духу українців. Наша головна мета - популяризувати здоровий спосіб життя та легку атлетику, а також розвивати спортивну культуру молоді», - наголосив організатор заходу.

  Спонсорами заходу були мережа фітнес-центрів «SportLife», компанії «New Balance», «Timex» та MoYo, туристичний оператор TUI, охоронна агенція «Шеріф», юридична компанія «Грищенко та партнери».

  Організаторами події виступили Агенція спортивного маркетингу Power Effect та громадська організація «Здорове покоління - здорова нація», які раніше організовували такі заходи, як пробіг у вишиванках на День Незалежності 24 серпня 2014, пробіг 1 січня 2015 року та пробіг заради кохання на День Валентина 14 лютого 2015 року. Вони також виступали організаторами масового загартування по всій Україні під назвою «Зимовий пляж».

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.