• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • У столиці обговорять долю київського велотреку

  Опубликовано: 2015-01-19 12:16:09

  Департамент містобудування та архітектури запрошує киян на черговий захід програми «Департамент відкриває двері», який відбудеться 20 січня, о 18:30 у приміщенні Департаменту (2 поверх, зала біля кабінету Головного архітектора м. Києва).
  Протягом заходу відбудеться публічне обговорення щодо майбутньої долі київського велотреку.
  Сьогодні активісти разом з міською владою намагаються врятувати столичний велотрек. Вже зроблено чимало роботи, організовано різні акції, проведені суботники, під час яких було вивезено 500 тон сміття.
  У жовтні минулого року Міністерство культуриповернуло велотреку статус пам’ятника архітектури та історії. А вже через місяць – Київрада прийняла рішення про розірвання договору оренди землі з профспілковим підприємством та повернення її місту. Територія велотреку була віднесена до земель рекреаційного призначення. Тоді ж господарським судом м. Києва було прийнятерішенняпро поверненняполотнатабудівельвелотрекувдержавну власність.
  Наразі виникає питання, що робити далі та як вдихнути нове життя у київський велотрек?
  Саме ці питання і будуть розглянуть під час публічного обговорення. Також під час заходу буде представлено концепцію відновлення столичного велотреку та створення на його базі центру велосипедної культури міста, що стане важливим кроком у перетворенні Києва на велосипедне місто.
  Доповідачі заходу:
  Олег Гаряга / голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  Владимир Мельник / ExtremeFactory
  Анна Бондар / Департамент містобудування та архітектури
  Ірина Бондаренко / Асоціація велосипедистів Києва

  Запрошуємовсіх небайдужих. Долучайтеся до обговорення!
  Вхід вільний!

  Прес-служба Департаменту містобудування та архітектури

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.