• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Верховній Раді зареєстровано законопроект, який заборонить окупаційні медіа
  Опубликовано: 2015-01-16 13:28:59

  Про це в четвер, 15 січня на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат України, голова підкомітету з питань держбезпеки Комітету ВРУ питань національної безпеки та оборони, екс-заступник Голови СБУ Андрій Левус.
  - Сьогодні я разом з побратимами із «Самооборони Майдану», народними депутатами України Сергієм Висоцьким та Миколою Величковичем зареєстрував обіцяний законопроект, прийняття якого дозволить захистити інформаційний простір нашої країни від інформаційної агресії та експансії з боку держави-окупанта,- йдеться в повідомленні.
  За словами народного депутата, пропонується внести відповідні зміни до діючого законодавства в сфері телебачення та радіомовлення.
  На думку Андрія Левуса, захистити інформаційний суверенітет України можливо тільки шляхом заборони та скасування ліцензій каналів, що повністю або частково належать суб’єктам з РФ.
  Також, він вважає, що в умовах збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни неприпустимо й надалі давати окупантам впливати на свідомість українських громадян та отримувати ще й з цього шалені прибутки. 
  - Всі пам’ятають цю історію з «Інтером» в новорічну ніч. Нагадаю, що 29% акцій каналу належать російському ОРТ,- наголосив народний обранець.
  Зокрема, він зазначив, що російські телерадіоорганізації виступають одним із механізмів гібридної війни, засобом маніпуляції масової свідомості, рупором дезінформації громадян.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  13 окт, 18:00

  13 окт, 14:15

  13 окт, 13:45

  12 окт, 17:30

  12 окт, 17:00

  12 окт, 16:30

  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.