• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Українські бізнесмени їдуть налагоджувати співпрацю у Брюссель
  Опубликовано: 2014-12-09 15:37:26

  Запровадження в Україні технічних і санітарних стандартів Європейського союзу, запуск акредитованої  лабораторії, сертифікованої згідно з вимогами ЄС, взаємне  визнання сертифікатів відповідності на продукцію, допомога в гармонізації податкового законодавства до положень і норм ЄС,  розширення прав доступу українських підприємств для участі в державних закупках Євросоюзу, збільшення квот на безмитну поставку сільськогосподарської продукції на європейський ринок та чимало інших питань  будуть у центрі обговорення під час триденного візиту делегації Українського союзу промисловців і підприємців, інших підприємницьких об’єднань, вітчизняних бізнесменів  під керівництвом президента УСПП Анатолія Кінаха до Брюсселю, який розпочався 9 грудня.

  Програма візиту є надзвичайно насиченою. Так, у вівторок українські бізнесмени зустрінуться з Послом, Керівником Постійного представництва Литви в ЄС Раймундосом Кароблісом, головою комітету з питань торгівлі та митниці Групи підтримки України Європейської Комісії Філіпом Кіссоном,  главою підрозділу з торговельних аспектів європейської політики сусідства  Генерального директорату з торгівлі Європейської Комісії Люком Девіном.

  Українська делегація за результатами свого візиту сподівається на налагодження кращого взаєморозуміння з європейськими партнерами у питаннях євроінтеграції та надання Україні фінансової та інформаційної підтримки у процесі адаптації до стандартів ЄС та модернізації економіки, адже до складу нашої делегації входять представники легкої промисловості, машинобудівної, аграрної галузі та нерухомості, що має сприяти кращому розумінню безпосередніх потреб бізнесменів.

  Головна мета знакового візиту українських бізнесменів до Брюсселю –  засвідчити готовність наших ділових та наукових кіл повною мірою реалізувати потужний потенціал вітчизняної економіки, заручившись підтримкою та перейнявши досвід європейських колег.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.