• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій України проведе унікальну зустріч зі спеціальним представником Ватикану і Папи Римського кардиналом Крістофом Шенборном
  Опубликовано: 2014-12-09 15:27:56

  Середа, 10 грудня 2014 року о 9:45 у Будинку Митрополита на території Національного заповідника "Софія Київська" (Київ, вулиця Володимирська, 24) Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій України проведе зустріч зі спеціальним представником Ватикану і Папи Римського кардиналом Крістофом Шенборном, архієпископом Віденським, примасом Австрії.
  Зустріч є унікальною, адже очільники провідних Церков і релігійних організацій України раніше не зустрічалися з Папським легатом і представниками офіційного Ватикану на такому рівні. Візит представника Ватикану є прояв солідарності з Україною. Також запланована зустріч Папського легата кардинала Крістофера Шенборна з Президентом України Петром Порошенком.
  Під час зустрічі кардинал Крістофер Шенборн обговорить з Предстоятелями і Главами Церков та релігійних оргаізацій сучасні проблеми України та висловить позицію Ватикану. 
  Візит кардинала Крістофера Шенборна зокрема присвячений 25 -літтю історичної зустрічі Папи Івана Павла ІІ з тогочасним очільником Радянського Союзу Михайлом Горбачовим. Опісля цього розпочався процес лібералізації  у відносинах Церкви і держави, Українська Греко-католицька Церква вийшла з підпілля.
  Головуватиме на засіданні Ради Церков (згідно черги) Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату.
  Під час засідання Ради Церков і релігійних організацій журналісти можуть бути присутніми під час обговорень. Опісля засідань запланований підхід Кардинала Крістофера Шенборна та Святійшого Патріарха Філарета, представників Всеукранської ради Церков до журналістів.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.