• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Українську діаспору в США просять підтримати законопроект про підтримку незалежності України дзвінками до конгресменів
  Опубликовано: 2014-12-06 12:48:39

  В американському конгресі зареєстрований законопроект "Підтримка незалежності України"  (Ukraine freedom support act) у версії H.R. 5782. Аби цей законопроект був прийнятий, ініціативна група діаспорян просить допомоги українців в США. Потрібно подзвонити своєму конгресмену та попросити підтримати Ukraine freedom support act. Голосування буде проводитися 12 грудня, тому важливо дзвонити в найближчі дні.
   
  Цей законопроект визначить Україну як основного союзника США поза НАТО (major non-Nato ally), допоможе зменшити залежність України від російського газу, надасть допомогу українським переселенцям та війську, та посилить санкції на Росію. Законопроект запропонований когресменом Робертом Менендезом у вересні 2014 року, і свідчить про бажання американців допомогти Україні чинити опір російській агресії, що дестабілізує Європу і загрожує всім свободолюбивим людям.
  Сотні волонтерів в США вже третій тиждень беруть участь в кампанії по лобіюванню цього законопроекту. Вони телефонують своїм конгресменам та відвідують їх офіси, спонукаючи їх стати на підтримку законопроекту H.R. 5782.
  Ініціатори кампанії тепер звертаються до українців, щоби вони повідомили своїм родичам та друзям в США про шанс надати підтримку законопроекту щоденними дзвінками до конгресменів. Достатньо п'ятихвилинного дзвінка на день. Всі інструкції можна знайти на сайті pass2828.org. Додаткова інформація є також у події у фейсбук.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  25 янв, 17:00

  24 янв, 13:00

  24 янв, 10:30

  18 янв, 17:30

  18 янв, 14:00

  17 янв, 18:00

  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.