• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Конкурс есе «Я — Міністр охорони здоров’я»
  Опубликовано: 2014-11-21 08:53:54

  Беззаперечною і найбільшою цінністю світу є людське життя та, відповідно, здоров’я як його гарантія. У наш час українська медицина потребує нових ідей і реформ, які б знову зробили її дружньою до людини, відповідно до заповідей Гіппократа.

  Громадська організація «Інститут аналітики та адвокації», прагнучи донести до широкого загалу необхідність медичних реформ, а також обрати напрямки адвокації, оголошує конкурс есеїв з теми «Я — Міністр охорони здоров’я».

  Вимоги до учасників
  Участь у конкурсі можуть взяти всі зацікавлені. Родичі членів Комісії конкурсу до участі не допускаються.

  Вимоги до змісту
  Темою конкурсу есе є «Я — Міністр охорони здоров’я». У тексті потрібно розкрити своє бачення майбутнього української медицини, його ідеального вигляду, або ж описати, чого бракує галузі охорони здоров’я. Позитивні ілюстрації з іноземного досвіду вітаються.

  Як взяти участь?
  Есе потрібно надіслати на електронну пошту iaa.ukraine@gmail.com, вказавши ім’я, вік та місто проживання автора.

  Останній день для подання есе — 30 січня 2015 року.

  Кожен учасник може надіслати лише одне есе українською, російською чи англійською мовами. При цьому воно має відображати власні погляди й думки автора на окреслену проблему. Виявлення плагіату є підставою для відмови у розгляді есе Комітетом конкурсу.

  Максимальна кількість слів — 1000, з дотриманням послідовності: назва есе / ім’я автора, контакти (із вказівкою місця навчання/роботи), текст есе (вступ, тези, висновки).

  Запитання щодо технічних, змістовних чи будь-яких інших аспектів організації конкурсу надсилати на адресу електронної пошти iaa.ukraine@gmail.com.

  Нагороди
  Переможців конкурсу обере Комітет, сформований із учасників громадської організації «Інститут аналітики та адвокації» та спеціалістів з галузі охорони здоров’я, протягом двох тижнів із моменту завершення кінцевої дати подання есе на конкурс, тобто до 14 лютого 2015 року.

  Учасники конкурсу, які займуть 1-е, 2-е, 3-е місця, отримають грошову винагороду в розмірі 500, 300 і 200 гривень відповідно

  Найкращі есе будуть опубліковані на сайті громадської організації «Інститут аналітики та адвокації» та тематичних ресурсах по всій Україні. Усі раціональні ідеї будуть в тій чи іншій мірі використані у діяльності громадської організації.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.