• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Відбулась перша робоча нарада щодо вдосконалення системи страхування сільськогосподарської продукції
  Опубликовано: 2014-07-18 18:10:55

  17 липня в Міністерстві аграрної політики та продовольства України, відбулася робоча нарада з питань вдосконалення системи страхування сільськогосподарської продукції, до складу якої увійшли представники Мінагрополітики України, Нацкомфінпослуг, Аграрного Фонду, Аграрного союзу України, Аграрного страхового Пулу, Союзу учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Міжнародної фінансової корпорації, Української федерації убезпечення, страхових компаній, науки.

  Учасники робочої групи обговорили проблемні питання сучасного стану страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою та шляхи його подальшого удосконалення, а саме:

  недосконалість законодавства, що регулює діяльність із страхування сільськогосподарської продукції,

  недостатня кількість стандартних страхових продуктів для страхування різних видів сільськогосподарської продукції,

  низький обсяг пропозиції страхових послуг, які відповідають потребам сільгоспвиробників,

  наявність взаємної недовіри між страховиками, які не мають достатньої інформації для розрахунку ризиків, та сільгоспвиробниками, які не мають впевненості в отриманні страхового відшкодування,

   розширення кількості членів Пулу та інші.

  Агровиробники та представники Аграрного Фонду України позитивно відмітили напрацювання Аграрного страхового Пулу за минулий період, зазначивши, що робота Дирекції Аграрного страхового Пулу проводилась на високому професійному та організаційному рівні.

  За результатами розгляду питань порядку денного було прийнято рішення щодо створення спеціальних груп для впровадження пропозицій щодо вдосконалення системи страхування сільськогосподарської продукції в Україні.

  Наступне засідання планується на 8 серпня 2014 року в приміщенні Мінагрополітики.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.