• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Необходимости вводить чрезвычайное или военное положение нет - Гриценко
  Опубликовано: 2014-05-16 11:50:28

  Для вирішення ситуації у східних регіонах України немає необхідності вводити надзвичайний чи воєнний стан, оскільки закон про антитерористичну діяльність дозволяє виконувати всі завдання без обмежувальних режимів. Про це заявив кандидат на пост Президента України, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

  «Є можливість без введення НС залучати в проблемні райони підрозділи, техніку, військових. Справа в тому, що військовий і надзвичайний режим негативно позначиться не на терористах , а на мирних громадянах. Це негативно вплине на економіку, інвестиційний клімат, на свободу слова», - сказав він.

  За словами Гриценка, в майбутньому, якщо ситуація буде загострюватися, новий президент зможе повернутися до питання введення надзвичайного стану, але сьогодні такої необхідності немає.

  Гриценко також зауважив, що наразі немає необхідності проводити повну мобілізацію військовозобов’язаних. «У повній мобіліцаціі необхідності немає, немає необхідності і у відновленні військового призову, указ про який нещодавно був підписаний», - вважає політик.

  «Якщо ж говорити про часткову мобілізацію, то так, як вона пройшла, краще б не проходила. Я часто отримую особисті звернення - викликають не тих і не туди, або призивають і не знають, що далі робити. Або призивають пацанів, які не готові протистояти досвідченим російським спецназівцям, які пройшли через сито "гарячих точок", - підкреслив кандидат у Президенти.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.